Seat Toledo 1M 1.4 Stella Отзывы

Seat Toledo 2001-2001
Рабочий объем:
1.4 л
Мощность:
55 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
15.3 сек
Ср. расход топлива:
6.5 л
Рекомендуют
Отзывов: 1 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (1)

Seat Toledo 1M 1.9 TDI Signo, 1999г.

2013-03-09
Puiki trauka Sąlyginai talpi bagažinė Pigi eksplotacija (detalės,kainos)
Labai žemai visa variklio sekcija (variklio apsaugos plastmases sulaužyti žiemą vienas juokas) Prasta durelių hidroizoliacija( su metais po didelio lietaus atidarius dureles galima rasti vandens ant slenksčių) Mažai vietos gale sėdintiems.

Turiu šį automobilį jau virš pusės metų. Savo varikliu, važoiokle ir daugeliu kitų dalių tai yra tas pats automobilis kaip SEAT Leon, VW Golf4, VW Bora, Skoda Octavia, todėl eksplotacijos kaina tikrai nėra didelė, kadangi pilnos parduotuvės ir pilni laužynai detalių. Toledo iš tų metų SEAT automobilių buvo brangiausias variantas (lyginant su ibizom, cordobom ir leonais) tai komplektacijos nėra prastos, salono medžiagos taip pat nepigios. Mano seato komplektacijoje yra el. langai, el. veidrodžiai, borto kompiuteris, klimato kontrolė. Yra variantų ir su antipraslydimo kontrole, kruizo kontrole. Pas mane veliūro salonas, yra porankis tai kelionės tikrai patogios, tačiau keleiviai gale vietos atžvilgiu šiek tiek nuskriausti. Gale vietos lygiai tiek pat kaip leone, tačiau toledo bagažinė stebėtinai didelė. Iš išorės atrodo jog ten labai nedaug vietos, bet keleivių sąskaita bagažinė tikrai labai talpi. su 1.9 tdi, 81 KW motoru nedidukas toledas lekia labai smagiai, trauka puiki. Kėbulai cinkuoti ir jei nebuvo autoįvykio, rūdžių nesurasit.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2001 - 2001 (2001)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен