Skoda Fabia 6Y 1.9 SDI Ambiente Отзывы

Skoda Fabia 2004-2006
Рабочий объем:
1.9 л
Мощность:
47 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
19.0 сек
Ср. расход топлива:
4.8 л
Рекомендуют
Отзывов: 4 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (4)

Skoda Fabia 6Y 1.4 TDI Ambiente, 2006г

2015-09-01
Labai gerai ir lengvai valdomas, patikimas, dinamiškas ir ekonomiškas variklis, didelė bagažinė, erdvus salonas, nebrangus išlaikymas.
Šaltas žiemą, per žemas, brangios originalios dalys.

Prieš perkant pagrindinis tikslas buvo nupirkti ekonomišką automobilį, kuris butu patikimas ir lengvai, bei pigiai remontuojamas. Nors automobilio darbinis tūris tik 1.4L, 70 a.g, jis gana dinamiškas, įsibėgėja greičiau negu nurodyta dokumentuose. Puikiai valdosi, didele bagažinė(universalo kėbulas) erdvus salonas, gera garso izoliacija, net apdailos plastikas minkštas ir kokybiškas. Kuro sąnaudos mieste 6L, trasoje 3,8-4L/100km. Ant laisvųjų apsukų variklis dirba triukšmingai, bet važiuojant jo beveik nesigirdi. Kas buvo keista: filtrai, galiniai stabdžiu barabanai, priekinės kaladėlės, galiniai amortizatoriai, sankabą, pagr. diržas. Manau vienas šio automobilio minusas tai kad jame žiemą šalta. Mano šeimai su mažu vaiku tai didelis minusas. Labai ilgai reikia laukti kol sušils. Nėra šildomų sėdynių ir veidrodėlių.
Kieta pakaba, mažas klirensas, variklio karteris silpnai apsaugotas, geriausiai statyti metalinė apsaugą. Bendrai automobilis labai geras, išlaikymas nebrangus, bet kai kuriuos originalios detalės yra brangios, pakankamai komfortiškas savo klasėje. Kainuoja pigiau negu Polo, bet pats yra geresnis už Polo.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Skoda Fabia 6Y 1.4 Comfort, 2003г

2015-06-22
Patikimas automobilis, Volkswagen kokybė už mažesne kainą. Gera audio aparatūra. Paprastas kaip dviratis, erdvus salonas.
Nedidele bagažinė, labai prastas panelės dizainas. Nėra daiktadėžės apšvietimo.

Taigi, noriu papasakoti apie automobilį kuris beveik 2 metus tarnauja mūsų šeimai. Nupirkome iš 2 savininko, ridos buvo pravažiuota 80000km. Šiuo metų 93000km. Prieš pirkimą automobilis buvo patikrintas servise. Diagnostika parodė, kad reikia keisti galinius amortizatorius, ir pastebėta tepalo dėmes prie tepalo daviklio. Daugiau jokių problemų neradome. Rudžių nebuvo, visos gumytės tvarkoje, kaip tokio amžiaus automobiliui būklė buvo puiki. Salonas švarus, yra ESP, ABS, kondicionierius, 4 airbagai, informatyvus borto kompiuteris, bagažinė galima atidaryti iš salono. Pati bagažinė nedidele, daug lagaminų nepakrausi. Salonas erdvus, iš išorės net nepasakysi, kad ten gali būti tiek vietos. Garso izoliacija nebloga, mieste užtenka, bet išvažiuojant į trasa, važiuojant didelių greičių išmetimo ir variklio garsas gana labai gerai girdisi ir salone darosi triukšminga. Variklis ekonomiškas, tepalo nevalgo. Kuro sąnaudos mieste 7-8L, užmiestyje 5.5-6.5L/100km. Pavarų dėžė paprasta, mechaninė, pavaros persijungia sklandžiai. Pakaba kieta, jeigu važinėti geresniais keliai nesijaučia. Geri, informatyvus stabdžiai, rankinis gerai laiko, ABS dirba savo darbą. Muzika paprasta, bet groja normaliai, yra galimybė prijungti USB, skaito mp3. Esame labai laimingi su žmona, nors automobilis atrodo nuobodus, jo salonas labai paprastas, bet jis suteikia pasitikėjimo ir patikimumo jausmą. Be to komforto jai ne trūksta, + išlaikymo kainos juokingos, labai patikimas automobilis.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Skoda Fabia 6Y 1.2 12V Ambiente, 2006г

2012-10-08
Kaina, patikimumas, pigi eksploatacija, paprastumas (aktualu perkant ne nauja auto), didele bagazine, vagims neidomi auto, manevringa, kuro nedaug ryja.
Gatvej negerbia "šustriakai" su bemsais ir pan.

Patinka, kad negenda. Miesto automobiliukas. Eksploatuoju jau sesi metai. Dabar pagausejus seimai keisciau i erdvesni.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Skoda Fabia 6Y 1.2 12V Active, 2006г

2012-09-26
Ekonomiškas, erdvus, pigu remontuoti.
Važiuoklės remontas galėtų būti retesnis.

Fabia = Polo. Surinkimo kokybė manau tikrai geresnė nei Polo. Mašina erdvi, salone daug vietos, keturiese puikiai telpame. Panele ir prietaisų skydelis pagamintas kokybiškai. Pakaba gan gerai susidoroja su duobėtu keliu. Variklis gan ekonomiškas. Važiuoklė nebrangi, nors karts nuo karto tenka kažka paremontuoti. Draudimas nebrangus :) Gan neblogai savo vertę vis dar laikantis automobiliukas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2004 - 2006 (2004, 2005, 2006)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен