Skoda Felicia 1.3 LXi Отзывы

Skoda Felicia 1995-1996
Рабочий объем:
1.3 л
Мощность:
50 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
13.5 сек
Ср. расход топлива:
-
Рекомендуют
Отзывов: 3 0
Средняя оценка: 4.5
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Skoda Felicia 1.6 GLXi, 1998г

2013-03-26
pigi, negendanti, nepūnanti, mažos kuro sąnaudos
neturi

Puiki trauka(1.6MPi), mažos kuro sąnaudos, negendanti, elektronikos minimaliai-nėra kam gest. Labai paprasta remontuoti. Salono plastmasės nekleba, nedreba, kokybiškai surinkta. Iš salono reguliuojasi lempos aukštyn žemyn. Patvari ir amžina mašina.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Skoda Felicia 1.6 GLXi, 1998г

2012-09-08
Yra viskas kas būtina. Eksploatacija labai pigi, nelinkęs gesti. Jokių elektronikos gedimų. Patvarus. Galingas variklis(manasis 1.6GLX 55kW). Variklis turi labai daug jėgos.
Linkęs rudyti (ne taip kaip opelis)

Pabrėžiu, kad škoda felicia buvo gaminamas 2 "face lift". Naujame modelyje pasikeitė tik automobilio priekis: kapotas, lempos ir buferis. Manasis naujo facelift'o 1.6GLX benzinas.

Noriu pabrėžti, kad tai ypač taupus automobilis. Nesulyginamai taupesnis už golfus, pasatus ar audines.

Kas yra labai keista- toks kibiriukas, tačiau labai minkštas ir pasižymi dideliu pravažumu. Mieste parkuotis tampa malonumu. Nesvarbu ar yra ar nėra vairo stiprintuvo. Automobilis nelinkęs sugesti, patvariai tarnauja. Paprastas kaip 2x2, todėl lengva taisyti netgi pačiam.

Salonas, labai paprastas ir patogus. Vietos užtektinai ir prieky, ir gale. Bagažinė labai talpi ir gyli. Pilkas salonas mielas akiai. Zapaskė iš vidinės bagažinės pusės-nereik lyst po mašina :D.

Bent jau retai plaunant- niekad nesurudys ir tarnaus visą gyvenimą.

Žudantis ručnykas(rankinis stabdis) puikiai ir labai efektyviai veikia.

Šį automobilį rekomenduoju visiems, kurie nenori sukt galvos apie remontus, taisymus ir kuro sąnaudas. Tiems, kurie nori važiuot be rūpesčių, gera nuotaika. :)

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Skoda Felicia 1.9 D LX, 1998г

2012-09-07
Kaina, kuro sanaudos, pravažumas žiemą
Smarkiai susėda pakrovus, rudys, variklio silpnoka galia

Automobilis buvo pirktas trumpam. Todėl ieškojau nebrangaus, ekonomiško ir pigiai eksplotuojamo automobilio. Per 10 mėn. nuvažiavau ~ 25 000 km. automobilis maloniai nustebino savo patvarumu ir patikimumu.

Variklis - pas mame buvo 1.9 D 47KW voliškas dyzenis variklis, man trūko galios užmiestyje ir automobils buvo gan bukas, rekomenduočiau rinktis 66kW, kuro sanaudos bus net mazesnes. Dirbo tikrai garsiai kaip traktoriukas ypač šaltas, pasiekes darbinę temperatūra dirbdavo gerokai tyliau. Važiuojan trasoje apie ~ 100km/h rydavo vos 4,5-5 litrus. Kura pildavau koks papuola, variklis dėl to nepykdavo :) Gedimų nepasitaikė.

Važiuoklė - nustebino savo minkštumu, važiavimas buvo patenkinamas. Automobilis nors ir mažas, tačiau žiemą pasižymėjo puikiu pravažumu. Daugiu pakrovus smarkiai susėsdavo, tai tikrai minusas.

Salonas - gan skurdus dizainas, tačiau viskas ten kur tikiesi, detalės paprastos ir pigios.

Kebulas - kėbulas necinkuotas, tad nors ir pirkau labai geros būklės, per 10men smarkiai parudijo arkos ir pagazines dangtis. Kadangi automobilis lengvas ir gan kampuotas, didesniu greičiu užmiestyje tampa nesmagu važiuoti.

Eksplotavimas - kainos labai žemos, dauguma dalių tinka nuo VW GOLF III. Visi servisai mielai taiso, nes viskas paprasta ir greitai padaroma.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 1995 - 1996 (1995, 1996)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен