Subaru Impreza I 1.6 GL Отзывы

Subaru Impreza 1993-1995
Рабочий объем:
1.6 л
Мощность:
66 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
11.2 сек
Ср. расход топлива:
-
Рекомендуют
Отзывов: 4 0
Средняя оценка: 3.5
Напишите отзыв

Отзывы (4)

Subaru Impreza I SW 2.0 RX 4x4, 2000г.

2013-12-07
Patikimumas, stabilumas, pravažumas, mazos kuro sanaudos, pigi eksplotacija
Korozija, prasta garso izoliacija, mazai vietos salone,

Smagus, patikimas, saugus ir lengvai valdomas automobilis. Turint omeny, kad 2l variklis ir keturi varomi, manau, jog kuro sąnaudos gan normalios. Visu bėda yra kėbulas, pagrinde galinės arkos ir slenksčiai. Tvirta pakaba, puikus pravažumas. Variklis kantrus, svarbu laiku keisti tepalus. Nepakeičiamas daiktas stipriai pasnigus ar tiesiog esant blogom kelio sąlygom. Prasta garso izoliacija, dažniausiai salone kažkas turi barškėt. Šeimynai su vaikais gali būti per mažas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Subaru Impreza I SW 2.0 GT, 1997г.

2013-04-15
AWD, turbo.
Nera daug vietos, barska- tarska, dideles kuro sanaudos.

Automobilis isties teikiantis dziaugsma. Bet reikia buti entuziastu. Dideles kuro sanaudos, kieta sankaba, kasdienai nera patogi, nors ir universalas. Itin greita ir stabili, taciau kaip kasdieninis automobilis, yra nepatrauklus. Siulau kaip antra automobili pramogai. Jei nera pakankamai pinigu STI ar EVO, impreza GT yra puikus pasirinkimas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Subaru Impreza I SW 2.0 RX, 1996г.

2012-12-20
Stabilumas,saugumas,patikimumas,kėbulo tvirtumas
Greičiau sudylantis sankabos diskas ,brangesnis dirželių keitimas variklyje,privalomas antikorozinis padengimas eksploatuojant mūsų sąlygomis.

Nusikalba savininkas konkrečiai,rūdyja tik dėl baisaus LT barstomo druskos-salietros mišinio,Subaru skardos gaminamos specialia technologija ir yra itin tvirtos sudėties,eiliniu grąžtu neįgręžiamos.Net susidūrimo su daug sunkesnia t.p. visos Subaru nukenčia mažiau,ir ne tik dėl stabilumo bei žemo svorio centro,o būtent dėl skardų ir kėbulo tvirtumo.Tai vieni saugiausių automobilių pasaulyje.Kitas,dar didesnis fantazavimas-apie ą0 kat sunkesnio sunkvežimio ištraukimą.Tai neįmanoma nes prieštarauja fizikos-mechanikoks dėsniams.Net mano Toyota Land Cruiser HDJ100 4,2 TD 180KW su dygliuotom padangom nei6traukia 5klimpusio auto,kurio mase daugybe kartu didesne uz velokančiojo.Nebent kalbame apie paprastą vilmžkimą lygiame kelyje arba ištraukimą iš apledijusios balutės.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Subaru Impreza I SW 2.0 RX, 1996г.

2012-12-18
Geras pravažumas.
Didelių techninių gedimų nepasitaikė.

Metus važinėjau laukinėmis sąlygomis, apkrautas pilnai kiek įmanoma... pvz. traukdavo užklimpusius sunkvežimius kurių bendra su kroviniu masė viršija 12000 Kg. vilkdavo priekaba kurioje 4 m3 malkų ~ 3400 Kg. Išnaudojant bagažinės visa erdve telpa 1 m3 skaldytų malkų tai yra apie 1 tona.
Didelių techninių gedimų nepasitaikė, bet problema jog kai užgesini variklį girdi kaip rudyje, labai jau minkštos ir plonos skardos. Privalumas tik vienas, pravažumas geras, ne visi neva visureigiai dar pravažiuotų kur šis išbrenda.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 1993 - 1995 (1993, 1994, 1995)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен