Subaru Impreza III 2.0 RS aut Euro5 Отзывы

Subaru Impreza 2011
Рабочий объем:
2.0 л
Мощность:
110 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
11.6 сек
Ср. расход топлива:
8.4 л
Рекомендуют
Отзывов: 2 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (2)

Subaru Impreza III 2.0D RS, 2010г

2017-10-16
Geras pravažumas, mažos kuro sąnaudos, kokybiškos apdailos bei salono medžiagos, smagus vairavimas, gera trauka, sukimo momentas stulbina.
Nėra.

Negendantis automobilis. Septyni metai vairuoju Subaru Impreza, diesel boxer varikliu, kuro sąnaudos mažos, vairavimas bei važiavimas smagus, žiemą vedasi be problemų, užklimpti neteko nei purve nei sniege. Variklis tvarkingas, keičiant tepalus laiku, jokių pašalinių garsų ar keisto variklio darbo. Super, man labai patinka!

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Subaru Impreza III 1.5 RA, 2008г

2015-05-20
Puikus valdomumas, visi varantys ratai, puikus matomumas, ekonomiškumas, aukšta surinkimo kokybė.
Variklis nevažiuoja ant mažų apsukų, sunkiai jungiasi atbulinė pavara. Didele kaina. Medinis plastikas salone. Maža bagažinė, mažai vietos galiniams keleiviams.

Išvaizda: Gal būt senesnis kėbulas buvo agresyvesnis, bet man irgi šitas patinka. Bagažinė labai maža, nors ir unevirsalo kėbulas, bet daug ko pervežti nepavyks. Gale vietos užtenka tik 2 žmonėms, trise ten sėdėti bus jau nepatogu. Salono plastikas tiesiog medinis, kaip kokiam Renault biudžetiniam. Variklis nustatytas dinamiškam važiavimui, pradeda važiuoti tik nuo 3000aps. Visada reikia laikyti apsukas, norint komfortiškai jaustis mieste. Valdomumas super! Dar neteko vairuoti geriau valdomo automobilio, automobilis gerai jaučiamas, kelia laiko kaip ant bėgių. Pavarų dėžė nebloga, labai trumpi bėgiai, tik nepatiko, kad labai sunkiai jungiasi galinė pavarą, bet kaip išsiaiškinau tai yra šiu dėžių ypatumas. Garso izoliacija nebloga, matosi kad yra bet variklio ir padangų garsas girdisi gerai. Pakaba kieta ir elastinga, kaip tik mūsų keliams. Važiuojant didelių greičių puikiai laiko kelią. Ekonomiškas variklis, kuro sąnaudos nedideles, apie 10l/100km. Dėl visu varomųjų ratų valdomumas puikus, žiema tai labai lengva pastebėti. Patikimas, jokių gedimų išskyrus planinių techninių aptarnavimų.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен