Subaru Legacy V 2.0D Active Отзывы

Subaru Legacy 2009
Рабочий объем:
2.0 л
Мощность:
110 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
9.7 сек
Ср. расход топлива:
6.4 л
Рекомендуют
Отзывов: 1 0
Средняя оценка: 4.5
Напишите отзыв

Отзывы (1)

Subaru Legacy V 2.5i Comfort Navi AT, 2014г

2015-09-19
Patikimas, komfortiškas, gera garso izoliacija, ekonomiškas, erdvus salonas, didele bagažinė, gera garso sistema, yra aux, usb jungtis. Sportinė komplektacija.
Ilgai nustatinėjau sėdynė pagal save, labai mažas ekranas, labai gaila, kad dabar durys eina su rėmais. panelės plastikas labai kietas. Gaila, kad ne GT versija.

Neseniai tapau laimingas Subaru Legacy savininkas. Juodos spalvos automobilis, variklis 2.5 benzininis, 167 a.g Pavarų dėžė variatorius. Prieš tai turėjau Toyota Auris, tai lygint galiu tik su ją. Auris buvo geras automobilis per trys metus eksploatacijos buvau tik planiniuose techniniuose aptarnavimuose, daugiau jokių problemų su ją neturėjau. Pardaviau dėl to, kad vienas asmuo įvažiavo man į galą, kai praleidinėjau žmonės perėjoje. Dabar apie Legacy. Sportinė komplektacija, R18 ratlankiai, liukas, ksenonas, lietaus daviklis, šviesos daviklis, galinio vaizdo kamera, odinis salonas, usb, aux, gera garso sistema, ir svarbiausia puikus opozitinio variklio garsas. Po Auris'o reikėjo priprasti prie gabaritų, bet po savaitės pamiršau apie tai. Salone labai geras matomumas, puiku garsi sistema, liukas labai patinka, patogu rūkyti. Pats automobilis labai minkštas, mieste apsukos neviršija 1500. Vairuotojo sėdynė turi labai daug nustatymų. Salone vietos labai daug, man su mano ūgių 187 vietos užtenka. Bagažinė labai didelė į kelionė su šeima galima važiuoti laisvai. Mieste jaučiuosi labai užtikrintai, valdosi puikiai, garso izoliacija geresne negu Auris, kuro sąnaudos 8-10l. Variklis galėtu būtu šiek tiek dinamiškesnis, bet tam yra GT versija.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен