Toyota Avensis III 2.2 D-CAT Premium Отзывы

Toyota Avensis 2011-2012
Рабочий объем:
2.2 л
Мощность:
130 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
8.8 сек
Ср. расход топлива:
6.0 л
Рекомендуют
Отзывов: 2 0
Средняя оценка: 3.5
Напишите отзыв

Отзывы (2)

Toyota Avensis III 1.8 Luna MS, 2008г

2015-05-03
Kuro sąnaudos, variatorius labai patinka, tik reikia priprasti prie jo. Įdomus dizainas. Gera garso izoliacija.
Rankinis stabdis yra elektroninis. Per žemas klirensas. Ilgai šildosi žiema.

Draugauju su šiuo automobilių jau 2 metus ir 50000km. Bendrai nieko blogo neatsitiko, tik vienas minusas, sudaužiau visa važiuoklė pavasariniuose keliuose.. Bet čia ne automobilio kaltė. Plačiau apie automobilį: Kėbulas labai minkštas, po kai kurio laiko atsiranda daug nubraižymų ir įbrėžimų nuo akmenukų. Bet kėbulas cinkuotas ir tokiuose vietose neatsiranda jokių parūdijimų. Priekinis langas irgi labai minkštas, po keliu akmenukų skilo ir buvo pakeistas kaip garantinis. Pakaba labai komfortiška, nieko blogo negaliu pasakyti. Interjeras patogus ir gražus. Odinis salonas atrodo žymiai geresnis už paprastą ir valosi lengviau. Variklis dinamiškas, tepalo nevalgo, dinamikos mieste užtenka, automobilis nėra sportinis, tokio darbinio tūrio jam užtenka, + labai ekonomiškas, o tai yra svarbu krizės metu. Kuro sąnaudos nuo 6.3l iki 10l/100km. Bagažine talpi ir patogi. Prie elektrinio rankinio stabdžio reikės priprasti, man dar nepavyko, paprastas rankinis buvo žymiai patogesnis.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Toyota Avensis III 1.8 Sol MS, 2009г

2015-01-07
Saugus, mažas apsisukimo spindulys, variatorius, valdomumas geruose keliuose, didelės kuro sąnaudos. Dideli veidrodėliai. Šildomos priekinės sėdynės.
Sėdynės greitai susidėvi, brangiai kainuoja pats automobilis, originalios dalys brangios.

Per visus naudojimo metus suteikdavo tik pozityvias emocijas. Puikios charakteristikos kelyje, labai komfortiškas. Prieš tai turėjau daug automobilių, labai patinka universalai dėl to kad galima atidaryti dangtį, įmesti nors ir šaldytuvą, uždaryti ir važiuoti. Gerai valdosi, nenusibosta ilguose kelionėse, užtikrintai laiko greitį 160-180km/val. Važiuojant gerų asfaltų net nesimato kaip greitis jau prie 180km/val. Pakaba kieta, bet labai patikima ir ilgai tarnaujanti. Daug saugos sistemų. Prie variatoriaus pripratau labai greitai. Sklandus persijungimai, be jokių trūktelėjimų. Greitai įsibėgėja, be jokių pašalinių garsų. Labai dideli veidrodėliai, matomumas puikus. Salone daug daiktadėžių. Nedidelės kuro sąnaudos, 7-8L/100km. Dėl techninio aptarnavimo irgi jokių problemų, tik eksploatacinės medžiagos ir važiuoklės remontas. Na, ir dar šiemet pakeičiau akumuliatorių, nes originalus mirė.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2011 - 2012 (2011, 2012)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен