Toyota Picnic 2.0 Отзывы

Toyota Picnic 2000-2002
Рабочий объем:
2.0 л
Мощность:
94 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
10.8 сек
Ср. расход топлива:
9.2 л
Рекомендуют
Отзывов: 3 0
Средняя оценка: 4.5
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Toyota Picnic 2.2 TD, 1998г.

2018-04-23
Neperpuna kaip dauguma japonu, jokiu keistu/brangiu gedimu, pagal dydi gana ekonomiska, stabili masina posukiuose, gerai laikosi ant kelio.
Gana nuobodokas interjeras kaip kokio Galaxy, didokas variklio triuksmas ir gali persiduoti duslintuvo vibraciju i vairo kolonele, mazokai galios.

Nors auto ir metuose, bet labai gerai eksploatuojasi. Iš remonto pusės tai tik bendri eksploataciniai remontai kaip kad visom mašinom. Nėra tokių dalykų, kad reiktu taisyti tai, ko nesitikėtum. Galbūt dėl to, kad realiai gana paprastai viskas surinkta, nėra padauginta elektronikos. Kaip bebutu keista, bet su rudimis bent man pasiseke - ju nera daug, o kaip japonui tai sakyciau visai mazai. Labai neblogas pravazumas, stabili kelyje. Tik va galios mazokai, apsukas nenoriai ima. Bet ko galima tiketis is 66kW ir tokio svorio. Uzmiestyje kuro sanaudos nedideles, labai panasiai kaip ir mazesniu masinu.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Toyota Picnic 2.2 TD, 1997г.

2017-10-15
NEGENDA
NERA

PUIKUS AUTO

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Toyota Picnic 2.0 (klm), 1997г.

2013-08-07
Patikimumas, paprasta konstrukcija, patvarus kėbulas. Aukšta sėdėsena. Milžiniška bagažinė (išėmus galines sėdynes).
Tokiu dar nepastebėjau.

Labai patikimas ir praktiškas automobilis.
Aš vairuoju automobilį su automatine pavarų dėže (čia tokio varianto neradau). Variklis puikus - užsiveda puikiai(taip pat ir žiemą), gera trauka ir sukimo momentas. Kuro sąnaudos: mieste - 9,5(vasarą)/11(žiemą), užmiestyje - apie 8 (100 km/h). Automatinė pavarų dėžė dirba puikiai ir patikimai, pakankamai dinamiška (tenka pavairuot Auris 2011 m. su multimode automatine dėže - jokios dinamikos nėra, nors 1,6 variklis turi daugiau kW...). Jokių automato gedimų nėra, tik filtro ir skysčio keitimas. Važiuoklė tiesiog puiki - beveik nieko nereikėjo taisyti, nors vairuoju šį automobilį nuo 2005 metų. Prieš pora metų pakeičiau priekinius amortizatorius ir prieš metus - stabilizatoriaus gumines įvores. Elektronika (nors jos mažai) ir visa elektra dirba puikiai. Kėbulas gan patvarus rūdims - tik prieš pora metų pradėjo vienoj vietoj (prie priekinio lango) dažus kelti, nors važinėju beveik kasdien ir žiemą ir vasarą. Labiausiai patinka aukšta sėdėsena - daugiau matosi. Išėmus galines sėdynes - milžiniška bagažinė. Puikiausias pasirinkimas šeimai.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2000 - 2002 (2000, 2001, 2002)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен