Toyota Tundra II 5.7 4x4 Double Cab SR5 Отзывы

Toyota Tundra 2007
Рабочий объем:
5.7 л
Мощность:
280 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
-
Ср. расход топлива:
-
Рекомендуют
Отзывов: 2 0
Средняя оценка: 4.5
Напишите отзыв

Отзывы (2)

Toyota Tundra II 5.7 4x4 Double Cab SR5, 2008г

2018-12-04
Galia, nebijo perkrovų, nereiklus priežiūrai, geras pravažumas jei viskas gerai su 4x4, prestižas.
Intensyviai eksploatuojant linkusi gęsti greičių dėžė, silpna 4x4 elektronika, genda antrinė oro įpurškimo pompa (Secondary Air Injection Pump).

Automobilis pirktas prieš 5 metus (komentaras rašytas 2018 gruodį) su sugedusia greičių dėže. Buvo nupirkta padėvėta greičių dėžė. Tačiau po 2 metų pasijautė, kad esant aprovimui dėžė veikia netinkamai. Gali būti, kad blogai pradėjo veikti, nes buvo užkaitintas tepalas, mašinai užklimpus.
Be to buvo problemų su perjungimų iš galinių varomų ratų į 4x4. Elektronika ožiuodavosi, kartais įjungdavo 4x4, kartais ne. O po to atvirkščiai, kartais išjungdavo, kartais ne.
Gana greitai sugedo antrinė oro įpurškimo pompa (Secondary Air Injection Pump). Radau informaciją, kad po ilgesnio stovėjimo užvedus variklį reikia apie 30 sek palaukti prieš važiuojant, kol susidarys reikiamas slėgis pompoje (girdisi specifinis garsas, kuris maždaug po 30 sek nutyla). Priešingu atveju, ilgainiui pompa sugenda.
Prie 250000 mylių buvo pakeisti visi kuro purkštukai, blogai veikė tik 2 ar 3 purkštukai, bet buvo nuspręsta pakeisti visus. Kaina 560 eur už 8 purkštukus be darbų kainos.
Iš esmės automobilis patikimas, gedimai nevargina netgi negailestingai eksploatuojant ir nuolat trūkstant priežiūros. Pravažus, kol nesiožiuoja elektronika ir greičių dėžė.
Norėtųsi daugiau komforto, bet iš esmės automobilis atitinka savo laikmetį ir paskirti. Rekomenduočiau pirkti su turtingesne komplektacija, nes SR5 komplektacija skurdoka.
Realios kuro sąnaudos apie 20 ltr mišriu ciklu. Jei važinėjama tik mieste bus apie 23-24 ltr.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Toyota Tundra II 5.7 4x2 Double Cab SR5, 2008г

2018-01-26
galia 5.7 motoro
nera

Gera mašina

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен