Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Comfortline Отзывы

Volkswagen Passat 1997-2000
Рабочий объем:
1.9 л
Мощность:
81 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
11.9 сек
Ср. расход топлива:
5.5 л
Рекомендуют
Отзывов: 56 -20
Средняя оценка: 3.5
Напишите отзыв

Отзывы (76)

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Comfortline, 1997г

2019-05-26
Viskas veikia be priekaištų.
Šiek tiek norėtusi geresnės garso izoliacijos.

Geras automobilis.Patikimas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.8 Comfortline, 1997г

2019-05-20
pigios dalys
korozija

Normalus automobilis. Bet kai susitares nuvaziuoji apziureti auto,jaukaip ir pirkti,telefonu uzduoti klausimai,neatitinka realybes visiskai. As nesuprantu kam tokie pardavejai gaisina musu laika tikri MELAGIAI.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Trendline, 1997г

2018-12-18
Ekonomiškas, talpus, paprastas, praktiškas.
Priekinė pakaba, centrinis užraktas, korozija ir lako lupimasis nuo kėbulo, kietoka sankaba, dažnas galinių stabdžių remontas, priekinių žibintų stiklo blukimas.

Šį automobilį vairavau 4-5 metus. Tik įsigijus, jam jau buvo 11 metų.
Pakaba: priekinę tekdavo dažnai remontuoti (aliuminė), galinėje kažkodėl greit dėvėdavosi st. kaladėlės (bandžiau ir pigias, ir brangias), dažnai reikėdavo perrinkinėti suportus. Šiaip važiavimas nera kietas, bet ir ne aukčiausia klasė.
Variklis ir transmisija: mano turėtas 81 kw tikrai buvo ekonomiškas, negedo nei turbina, nei sankaba, nei smagratis, tepalų nevalgė. Sankaba kietoka, kamščiuose pavargdavo koja, pavarų dėžė nėra labai tiksli. Buvo sugędęs davikliukas, ir rodė, kad nėra tepalo, teko keisti.
Kėbulas: erdvus, ypač universalas. Maniškis buvo iš Skandinavijos, tai po 3-4 žiemų stipriai pradėjo luptis dažų lakas (ypač nuo kapoto, kur patekdavo priekinių žib. apiplovimo skystis), prarūdijo gal. arkos, labai surūdijo galinis dangtis, kiaurai prarūdijo vienas priekinis sparnas. Beto, po akumuliatoriumi užsikemša drenažas, tenka nuolat valyti. Priekiniai žibintai su amžiumi reikia poliruoti.
Salonas: visiems sulūžta "bardačioko" spynelė, nusitrina medžiaga aplink pavarų svirtį. Man irgi tai nutiko. Nebloga garso izoliacija.
Taigi, mašina su daug smulkių gedimukų, bet jai jau buvo virš 10 metų, ir visi šie minusai atsiranda su auto amžiumi. Dabar B5-ukams jau kai kuriems ir virš 20 metų, taigi, ir gedimų, visokių smulkmenų padaugėja. Tokia, nedaug kuro valganti, nieko neišsiskirianti, "liaudies mašina". Ja buvau visai patenkintas. Atitinka kainos ir kokybės santikį.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI, 1997г

2018-11-30
Ekonomiškas, patogios sėdynės, "plaukikas", gražus ir skoningai paprastas salonas, lengva rast detalių, padori trauka, nemirtinga mechanine pavaru deze, nemirtingas variklis. vienas iš tų automobilių kuriuos drąsiai gali remontuoti pats savininkas jei gedimas nėra susijas su varikliu ar važiuokle. Nors ir sedanas, stebėtinai labai talpus. Kas liečia patį važiąvimą tai labai patikimas, nors ir kas bebūtu, tol kol turi 4 ratus, visados nuvažiuosi kur reik.
Nereikalingai per daug sudėtinga važiuoklė kurią tektu remontuoti kas metus. Dažnos problemos su su elektronika, vanduo patenka į saloną po sėdynėm, užpila kompforto kompa, durnioja el langai su durų centraliniais užraktais. salono oro groteles nesuniai lūžta. pečiukas žiema neužšyla normaliai.

Turiu šį automobilį jau 4-5 metus. Nors ir kiek ... su ja buvo, negaliu labai skųstis, vis dėl to jau savo atgyvenus mašina. Su ja nuvažiavau apie 100 000 km ir niekados nebuvo tokios situacijos, kad kur būčiau vidurį autostrados sugedęs ir, kad tektų kviestis tralą, visad nuvažiuodavau kur reik. Vidutiniškai ryja apie 5,5l. Labai svarbu sąžiningai kas bent 10 000 km keist jai tepalus, tada bent jau niekad nebus problemų su pačiu varikliu.
Galiu šitą mašiną rekomenduoti jaunam žmogui kaip jo pirmą automobilį. Saugus, patogus, pakankamai nesenstančio dizaino. Pakankamai paprastas kas liečia surinkimą. Daug dalykų išmokau apie automobilius kol pats ją namie remontavau.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Basis, 2003г

2018-11-02
Talpus ir praktiškas, geros kuro sąnaudos, sąlyginai pigus remontas.
Drenažas, problemos su važiuokle ir pakaba (bilda šarnyrai, granata nepatvari), nelengvas priėjimas prie paprastai lengvai pakeičiamų detalių.

Automobilis turi savybę tikrąją ta žodžio prasme užsikimšti, kadangi po akumuliatoriumi yra vandens nutekėjimo skylė, kuri lengvai užsiblokuoja patekus lapams ir dulkėms. Dėl to gali leisti vandenį po keleivio sėdyne. Atsiranda nemažai problemų su važiuokle, amortizatoriai gan greitai praranda pradinę būklę (žinoma tai priklauso nuo ridos ir vairuotojo savybių, tačiau pati konstrukcija yra tokia, kad kažkas dažnai išeina iš rikiuotės). Todėl yra tekę keisti priekinės pakabos svirtį (šakę). Galinis tiltas yra linkęs išderinti ratų suvedimą, kas labai drasko padangas (jei pakelyje matote pilietį keičiantį Passato padangą, didelė tikimybė, kad būtent važiuoklės bei pakabos nepatikimumas prie to ir privedė). Gali atsirasti garsas pilnai susukus vairą vėlgi dėl prastos važiuoklės. Dar vienas dalykas, dėl kurio gali kilti abejonių svarstančiam pirkti šį Passatą, tai gan sudėtingas priėjimas prie lengvai pakeičiamų detalių. Tarkim, norint pakeisti priekinio žibinto lemputę, reikia išardyti vos ne visą priekį (buferį, groteles ir dešimtis varžtų, kuriuos irgi nelengva rasti :D). Na tokia jau ta vokiečių inžinerija, bet manau niekam nesinori vežti automobilio į servisą dėl tokių smulkių problemėlių.

Tačiau nepaisant visų šių trūkumų, automobilis yra tikrai erdvus, toks, kaip sakoma darbinis arkliukas, ir žinoma reikia suvokti, kad visos problemos ir gedimai dažnai priklauso nuo pačio vairuotojo :)

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI, 2000г

2018-09-15
geras
elektronika

Puikus ir geras auto važinėju 5 m.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI, 1999г

2018-03-20
Pigi eksplotacija. Talpi bagažinė ir salonas. Mano ūgis 1,93 galiu pats už savęs atsisėsti gale.
Pasenęs, nusidėvėjimas. Rūdys po priekiniais sparnais. Žiemą priežiūros reikalaujančios durų spynelės.

Automobilį eksplotuoju 7 metus. Pravažiuota asmeniškai apie 200000. Varikliukas nereikalauja jokių investicijų apart planinių aptarnavimų. Važiuoklė - tiek į priekinę tiek į galinę investuota po 300 eurų per tą laiką(neskaičiuojant stabdžių diskų ir kaladėlių). Ar čia daug? Kuro sąnaudos juokingos. Darbinis arkliukas kiekvienai dienai.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Highline, 2003г

2017-11-30
Talpa, ekonomija
Nėra

Gera

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Comfortline, 2000г

2017-09-07
Patikimas ekonomiskas gana stabilus kelije labai talpus.
priekine pakaba

Si automobili eksplotuoju jau 6 metus tiesa pasakius nusiskundimu dauk neturiu vienintelis trukumas priekine pakaba nes vazinet tenka dauk ir zvirkeleis ir asvaltotu keliu pagal kmforta ir remonto kainas tikrai puikus auto. o jei kas sako kad yra viena beda jie yra neteisus nereik vazinet iki tiek kol pradeda byret laiku viska keiciant masina tarnaus ilgai ir taupei , varyklis neuzmusamas jei laiku keiti tepalus filtrus ir dirzus , Mano pasaciokas jau pravaziavo 482000,km tai grynas yrodimas kad variklis 1,9 dizelinas yra vienas geriausiu siame auto ir nesvaikit kas rasot kad brangios detales ,pagal detaliu gausa ir pasirinkima lietuvoi ner su kuo lygint rasi bet kur nuo menkiausio varztuko . Puikus auto turejau galimibe palygint su daugelio markiu automobileis su savo 21 metu vairavimo stazo ,rekomenduoju visiem kas domisi pasatais puikiai tinka prdedantiesiems vairuotojams .Ir nepirkit davarytu masinu nes i uzmusta varjanta dek 1000 cius euru neprikelsi buvusio patikimumo .Sekmes kelyje .

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Comfortline, 2001г

2017-04-23
Labai gerai traukia,erdvus ,nebrangus.
Purkstukai,plaukiojanti sankaba.

tai vienintelis geras automobilis su tokiais kilowatais, kuro sanaudos didokos, ..bet jis ne 66 ar 81,nieks jam ne byra ir niekas negenda, detales pigiausios jei ir byretu.reik ptiziuret ir graziai eksplotuot,.pilt gera kura.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Comfortline, 2001г

2017-04-14
Labai ekonomiškas. Man realiai vidurkis gaudavosi 6l/100km. Trasoje 4.5l/100km. Žemi išlaikymo kaštai, pigios detalės, servisai. Elektronika patikima. Minkšta važiuoklė, jaukus veliūrinis salonas. Gražus dizainas, begalo talpi.
PD purkstukai. Daugiasvirtė važiuoklė. Nekokybiškos salono dalys, didelis triukšmas.

Turiu ši automobili jau 3 metus. Bendramoje sumoje nesigailiu, kad pirkau, nors už tokią kainą dabar rinkčiausi kitą automobilį. Per 3 metus jau antrą kart keičiu PD purkštukus. Tenka daug važinėti žvirkeliais todėl nelaiko pakaba, mieste tikrai patvari. Nuo parvarymo labai pasikeite salono detaliu kokybe, viskas pradejo barsketi, nors kai parvare is Vokietijos tikrai buvo "kaulas" ir tuo dżiaugiausi. Studento kišenei geras variantas del islaikymo, nes pigus tvarkymas, viska gali susitvarkyti pats jei bent kažkiek nusimanai. Kas labiausiai patiko tai salono jaukumas, sviesus ir šildomas veliūrinis, neisdetas salonas, žiema tikra pasaka, niekad nesirinkčiau kožos. Ypač talpi, net sedint 5 vidutinio sudejimo zmonems.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI Comfortline, 1999г

2017-04-14
Minksta,stabili,patvari,ekonomiska,patogi
Mano variante silpnos granatos ir kazkodel generatoriaus itempejas nelaiko,na ir su vakumineis slaingais,kol radau gerus buvo problemos ir aisku radio antenos bedos.

Turiu 1999 tdi syncro 81kw. Labai gera, patvari mašina. Remonto reikalauja, praktiška tik 1 kartą per 2m. Smulkių remonto darbų papildomai būna, bet jie nereikšmingi, kad jos galima skaityti rimtais. Mašina minkšta, mano variantas stabilus kelyje. Niekada mane nepavedė.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI, 1997г

2017-04-09
gera vaziuokle ir patvari
nebuna variklio apsaugos po varikliu

vazineju su pasatu b5 jau 4 metus ir esu labai patenkytas juo kiek esu turejas automobiliu tai sis pasatas pats geriausias isvisu ,per ta lakotarpy teknikines y vaziuokle ydejau tik apie 200 euru ir tik y vaziuokle ,zinoma jai laiku apziurai vaziuokle,niekada nesu vazeves zvirkeleis tai ir vaziuokle laiko ,tie kur vazineja laukais ar zvirkeleis tai ir taiso kas puse metu ir ydeda po 500 ar net daugiau y vaziuokle,kaip sako ka duosi ta ir gausi
kuro sanaudos padorios priklauso nuo padangu dydzio,kokiom vazinejiman tiek ziema tiek vasara ima 6 ltr kuro

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI, 1999г

2017-04-07
minkstas, patogus, pigios dalys, mazai genda, malonu vairuoti, taupus kuru
kad genda ir metai paemus jau senokas

Vairuoju jį 6 metus. Vienintelė problema tik priekinė važiuoklė, bet susitvarkius naujais šarnyrais ar pas patikimą restoratorių 2 metus problemų neturi. Jei barška 1 šarnyras tai keisk visus ir pamirši važiuoklę. Kaina didoka bet pamirsti bedas. korozijos pas mane tik truputi ant galinio dankcio bet ir tai minimaliai. man jis nerudija. Stabdziai ir vaziuokle idealus man pasitaike. Stabziu tik priekiniai diskai su kaladem keista o gale nieko neskaitant amortiku galiniu. Nors gale nera kam gesti ten tik amortikai ir ivores2. varikli tik tepalai su fyltru. ir pora kart keiciau pora slanguciu nes buvo truke uz kelis lt kainavo keiciau pats nes nera ko nemoket paciam. o siaip idealus variklis 1,9. 66 kv. Aisku per 6metus 2 kart keista zvakes nes buciau neisnekines ziema. Beja su veikianciom zvakem, geru akumu ziema sneka lb lengvai. Dar nebuvo kad neikurciau. elektronikoj tik centrinio varikliuka tvarkiau nes irgi viskas ok buvo. Beja sarnyrai restoruojasi max 2 kartus. TA eina be problemu.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volkswagen Passat B5 2.8 V6 4Mot. Highline, 2003г

2017-04-06
Komfortas,važiuoklė pritaikyta mūsų keliams
Nėra

Nuo 2004 metų važiuoju tik su pasatais,
Labai geri automobiliai,tik reikia laiku viską prižiūrėti
ir automobilis jums tarnaus ilgus metus, o ne laukti kol sulūš ir paskui aimanuoti.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 1997 - 2000 (1997, 1998, 1999, 2000)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен