Volvo XC 60 D4 Momentum Отзывы

Volvo XC 60 2012
Рабочий объем:
2.0 л
Мощность:
120 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
10.3 сек
Ср. расход топлива:
5.7 л
Рекомендуют
Отзывов: 5 -1
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (6)

Volvo XC 60 T6 AWD Summum, 2010г

2020-01-21
Gera garso aparatūra ir salono medziagos
Per brangi kaina brangios dalys labai neekonomiškas automobilis be dujų neisiversit. Labai neišskirtinis nes gatvėse dažnai sutinkamas

Kaina neatitinka kokybės pirkt patarčiau silpnesnius variklius kurie bus taupesni

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 60 D5 AWD Kinetic, 2009г

2019-07-16
Greitas ptikimas gerai važiuoja žiema nėra problemų
Važinėju bet bėdų dar neturėjau

Geras automobilis reikalaujantis geros priežiuros tik truputi kietas, bet prileidus padangas azoto lieka kita mašina

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 60 D5 AWD Kinetic, 2011г

2015-07-29
Patogus salonas, stilingas ir saugus, ekonomiškumas, atsižvelgiant į kamščius (8,2-8,5 l/100km)
Patinka viskas. Kalbant apie nesvarbus trūkumus – lietaus metu greitai išsipurvina priekiniai šoniniai langai. Brangi priežiūra oficialioje atstovybėje.

Labai džiaugiuosi šiuo automobilių. Po Suzuki Grand Vitara kaip Dangus ir žemė! Lengvai valdomas, geras matomumas, ekonomiškas. Modernus interjeras ir eksterjeras, atrodo labai stilingai. Visi varomi ratai, lengva parkuotis! Kuro sąnaudos mieste neviršija 8.5 l. Patogios sėdynės! Didele bagažinė, atidaryti ir uždaryti galima naudojant nuotolinį valdymą. Labai patogi sistema Volvo on Call. Klirenasas 230mm, užtikrina gerą pravažumą. Labai talpi bagažinė, beveik 500L. Puiki automatinė pavarų dėžė, 8 bėgiu, labai sklandžiai perjunginėja pavaras, yra keli režimai, trasoje labai ekonomiškas, važiuojant 100km/val 8 pav. Kuro sąnaudos mažiau 5L/100km. Miesto režimu, su kamščiais ima ne daugiau 8.5L/100km.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 60 2.4D AWD, 2010г

2015-03-12
Galingas variklis, saugus, puikiai veikia WEBASTO, žiema ypač patogu, Mažos kuro sąnaudos 8L/100km, Labai patinka Adaptive Cruise Control funkcija. Ksenoninė optika tiesiog puiki.
Еrūksta pirštinių dėžutės įvairiems daiktams, nėra šildomas priekinis stiklas, Didelis apsisukimo spindulys.

Aš anksčiau turėjau įvairius krosoverius: Pajero, Grand Cherokee, Volvo XC-90. XC-90 man tikrai labai patiko, važinėjau be problemų trejus metus, bet šiek tiek atsibodo ir norėjau kažko naujo. Salone pastebėjau Volvo XC-60, jis man labai patiko iš karto pravažiavus Test-drive ir išbandžius ji ant kelio ir bekelėje. Padidėjęs klirensas, didesnis sukimo momentas, mažiau sveria negu XC90, geresnis manevringumas. Mašina užtikrintai važiuoja dideliu greičiu užmiestyje, sniego ir lietaus metu. Geri stabdžiai, važiuojant viduje šilta, sausa ir tylu. Važiuojant bet kokiu greičiu variklio beveik nesigirdi!

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 60 T5 Summum, 2014г

2015-01-11
Dizainas, vidaus apdaila, galingas variklis, Važiuoti į ilgą kelionę labai malonu! Greita pavarų dėžė. Klirensas labai patogus ir mieste ir užmiestyje. Mažos kuro sąnaudos.
Priekiniai varantys ratai, kieta pakaba, trūksta vietos galiniams keleiviams. Prietaisų skydas pasenęs ir nėra patogus. Brangios detalės. Pats automobilis kainuoja per daug.

Mašina iš pradžių patiko. Modernus dizainas, galingas variklis (245ag), automatinė 8 pavarų dėžė, aukštas klirensas. Tačiau pravažiavus pusę metų nusprendžiau, kad ji nėra verta tokių pinigų, kaip už ją prašo. Žiemą pakaba sušąla ir atsiranda pašaliniai garsai. Aptarnavimas oficialioje atstovybėje labai brangus, eksploatacinių medžiagų kainos labai aukštos. Pakaba kieta, reikia imti tik Comfort komplektacija. Su priekiniais varančiaisiais ratais nepatarčiau imti, žiema šlifuosite ledą važiuojant į kalną. Prietaisų skydas atrodo per paprastas, kaip automobiliui 2014 metų. Pats automobilio salonas irgi nevertas tokių pinigų, viskas atrodo stilingai ir gražiai, bet jeigu pažiūrėti plačiau matosi, kad nieko įspūdingo ten nėra, net ankstesnių modelių kokybė buvo geresne.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 60 D5 AWD, 2008г

2014-12-08
Vasarą vėsu, žiemą šilta. kojos, nugara nepavargsta per ilga kelionė. Gera dinamika. Tikrai saugus automobilis. City safety sistema padeda važiuojant mieste. Itin erdvi bagažinė.
Nuolat purvinasi salono apdaila, patarčiau imti tik tamsios spalvos. Nėra priekinio stiklo ir vairo pašildymo, mažas ir nepatogus porankis.

Taip išėjo, kad kiekvienas šeimos narys renkasi automobilį kaip šeimos narį, todėl greitų sprendimų priimti negalėjome. Užduotis buvo paprasta, rasti nauja mašina senam Lexus RX300, kuris jau šiek tiek atsibodo. Peržiūrėjome: Lexus RX-350; Q5; GLK (Mercedes); Infiniti EX-35 (FX-35); BMW X3 (X5); Murano; Volvo - XC90. Visos mašinos buvo neblogos, bet labiausiai patiko Volvo – XC90, ir išorėje ir viduje. Reikėjo tik nusipirkti.. Bet tą dieną aš pamačiau Volvo XC-60 ir tiesiog įsimylėjau. Žiūrėjau, galvojau, skaičiau atsiliepimus ir nusprendėme su šeima paimti būtent XC-60. Komplektacija atiteko iš brangesnių, su City safety sistema (Gebėjimas važiuojant nedideliu greičiu (iki 30 km/h) prieš kliūtį sustabdyti be vairuotojo pagalbos). Variklis D-5: 185 AG su 400 Nm sukimo momentu. Vidutinės kuro sąnaudos 9.6 l / 100 km. važiuojant vidutinių greičių 28 km/h mieste per kamščius. Dinamika tikrai geresne negu Lexus RX-300. Žiemą labai naudingas dalykas - automobilio šildytuvas su taimeriu.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен