Volvo XC 70 XC70 P2 XC70 2.4D5 AWD Summum Отзывы

Volvo XC 70 2004-2006
Рабочий объем:
2.4 л
Мощность:
120 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
10.5 сек
Ср. расход топлива:
7.5 л
Рекомендуют
Отзывов: 3 -2
Средняя оценка: 3.5
Напишите отзыв

Отзывы (5)

Volvo XC 70 XC70 P2 XC70 2.4D5 AWD Summum, 2004г.

2018-08-14
Pravažus Talpus Labai komfortiškas Minkštas
Automatinės dėžės Silpnas variklis (120kw) Vakuumines pagalvės Silpna AWD sistema Apsisukimo spindulys Remonto kainos

Turėjau šį automobilį nei daug nei mažai. Prieš tai turėjau kitus VOLVO, visi labai patiko ir galiausiai nusipirkau XC70. Pravažumas pasakiškas, trauka.. Na tikėjaus daugiau. Pasirodo nuostolis didesnis negu įsivaizdavau. Tolimose kelionėse tiesiog plauki, jokių duobių ir panašiai nėra juntama. Na ir po pusmečio prasidėjo tvarkymai..

Keistos VISOS vakuuminės pagalvės (daug kas valdoma vakuumu šiuose varikiliuose), tada prakiuro šlangelė vakuumo.
Nustojo veikti galiniai ratai, teko tvarkyti HALDEX varikliuką (jis bijo dregmės nors yra automobilio apačioje)
Sanaudos didelės. Vidurkis apie 12L/100km dyz. mieste tačiau nestovint kamščiuose. Bako užtenka iki klaipėdos ir atgal.


Resiume: tvirtas, lepus ir komfortiškas.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 70 XC70 P2 XC70 2.5T AWD Kinetic, 2004г.

2015-11-07
Aukštos kokybės interjeras, tvirtas nerūdijantis kėbulas, gera dažymo kokybė, gera izoliacija, gera muzika.
Nepatikima automatinė pavarų dėžė, labai brangus svarbių agregatų remontas.

Bendras automobilio įspūdis iš pradžių tai buvo puikus, kol jis ne sugedo. Pravažiavus 29000 kilometrų sugedo automatinė pavarų dėžė. Ją keitė tris kartus. Per metus automobilis stovėjo servise 149 dienų. Po ilgų paieškų, jie pagaliau rado specialistą, kuris davė teisingą išvadą, jis pažymėjo, kad automatinė pavarų dėžė sugedo dėl didelių apkrovų ir netinkamo naudojimo. Nors automobilis pravažiavo su nauja dėže tik 136 km miesto ribose. automobilį galima girti, jei jis negenda, bet tikrą vertinimą jam įmanoma duoti, tik kai jūs susiduriate su gedimais, o ypač su svarbių agregatų gedimais. Galbūt tiesiog nepasisekė. Pardaviau ir esu labai laimingas.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 70 XC70 P2 XC70 2.5T AWD Edition, 2006г.

2015-11-02
Labai patogus salonas, aiškiai išdėstyti prietaisai, gera garso izoliacija, puiki ir aiškiai valdoma klimato kontrolė, gera standartinė garso aparatūra, talpus salonas ir labai talpi bagažinė, paprasta, patikima ir komfortiška pakaba.
Didelis apsisukimo spindulys, trūksta stabilumo, keistokas vairas - neproporcinga priekinių ratų reakcija į vairą, neekonomiški benzininiai varikliai, dažnai tenka keisti priekinio stabilizatoriaus traukės, bet remontas paprastas ir pigus.

Gana patogus automobilis keliauti į užmiesti. Jis patinka visai šeimai, telpa krūva daiktų ir dar lieka vietos mūsų šuniukui. Puikiai važiuoja per purvą, sniegą, gerai jaučiasi automagistralėse. Labai patikimas automobilis! Per dvejus metus, nuvažiavau 115000 km ir jokių problemų. Prieš perkant būtinai reikia daryti kompiuterinė diagnostika, kad žinoti kiek dar reikės pinigų išleisti. Klimato kontrolė veikia puikiai, labai lengva nustatyti norima temperatūra. Žiema labai šilta, o vasarą vėsu.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 70 XC70 P2 XC70 2.5T AWD Summum, 2004г.

2015-10-16
Išskirtinis, dinamiškas, patogus, geros komplektacijos, labai patogus, kalbant apie šeimos automobilį, saugus automobilis, labai minkštas pakaba, viskas padaryta žmonių patogumui.
Viduje triukšminga, gale trūksta vietos kojoms. Lietaus jutiklis kartais kvailai veikia, neįvertinta antrinę rinką, parduodami labai sunkiai. Nuo blogai benzino greitai užsikemša filtras esantis bake, didelės kuro sąnaudos.

Labai geras automobilis. Prieš tai turėjau BMW E39 ir Audi 6. Šiame Volvo patinka gera dinamika, palyginus su BMW. Stabilumas kelyje pasakiškas, važinėju greitai ir ilgais atstumais ir man labai patinka. Žiema teko važinėti per apsnigtus laukus, niekur nebuvau užstrigęs. Nežinau kaip kitų, bet mano ima apie 14,5L/100km manau, kad tai nedaug tokiai traukai ir AWD. Labai patenkintas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Volvo XC 70 XC70 P2 XC70 2.4D5 AWD Kinetic, 2004г.

2015-04-19
Medžiagų kokybės apdaila, aukštas klirensas, garso izoliacija labai kokybiška, patogios sėdynės, solidi išvaizda. Pravažiuoti įmanoma beveik visur.
Nepatikimos automatinės pavarų dėžės montuojamos nuo 2000 metų. Prastas galinis matomumas, maža erdvė galinių keleivių kojoms . Aukštoka išlaikymo kaina, nors detalių patvarumas yra labai geras. Labai daug elektronikos , bet mano nuomone, kad tai trūkumas.

Labai geras universalas su visureigio galimybėmis. Automobilis yra tiesioginis Audi A6 Allroad konkurentas. Šitas automobilis man patinka dėl solidžios išvaizdos, kokybiško surinkimo, patogių sėdynių. Labai patogu keliauti ilgą atstumą. Per dieną galima nuvažiuoti daugiau nei 1000 km ir ne pavargti sėdint už vairo. Važiuojant per miškus, pelkes neturėjau jokių problemų, pravažiuoja visur. Labai patinka aukštas klirensas, kuris leidžia judėti apsnigtą žiemos kelio danga be problemų, esu įsitikinęs, nes vieną žiemą teko važiuoti pas draugą į sodyba per užsnigtą kelią, o sniego buvo beveik iki langų.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2004 - 2006 (2004, 2005, 2006)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен