Выслать по эл. почту
Запомнить

Autoshop equipment/tools universali diagnostika launch golo easydiag +

Цена
100 €
Б/у/Новое
Б/у
Тип
Autoshop equipment/tools

Коментарии

Universalus diagnostikos prietaisas Launch Golo EasyDiag+ iPhone/Ipad/Android

Kaina - 100 EUR su PVM! Neapsigaukite su kiniškais klonais !

Launch Golo EasyDiag+ apžvalga
GOLO EasyDiag+ yra sukurtas tam, kad paprastą išmanųjį telefoną paverstų rimta diagnostine OBD 2 sistema. Ji skirta nuskaityti variklio, ABS, SRS, pavarų dėžės kodus ir daug kitų blokų tiesiogiai per OBD 2 jungtį. Šis prietaisas leidžia lengvai skaityti ir trinti klaidų kodus, taip pat matyti gyvus parametrus su visais grafiniais atvaizdavimais.

Diagnostinė programinė įranga:
- Nemokama OBD II programinė įranga
- Pačių pasirenkama programinė įranga Europos, Azijos ir Amerikos rinkos automobiliams. Galimybė rinktis iš 220 markių ir 2500 modelių.

Konsultavimo platforma
Serviso meistrai gali pateikti automobilio aptarnavimo patarimus ir konsultuoti dėl serviso darbų per tiesioginę bendravimo programą.

Realaus laiko nuotolinė diagnostika
Kartu su GOLO Carcare, technikai gali naudoti programėlę tiesioginei nuotolinei diagnostikai perskaityti ir trinti klaidas, matyti gyvus parametrus.

Galimybės verslui
Daug lengviau kaupti duomenis apie klientų automobilius, matyti aptarnavimo laikus bei atlikti keitimus visiškai laiku ir priminti apie tai pačiam klientui.

Aptarnavimų duomenų bazės
Plati duomenų bazė, kai kurių mazgų diagramos, specialių funkcijų instrukcijos įvairiems automobilių modeliams tiesiogiai internete, ON-LINE gide.

Launch Golo EasyDiag+ dirba su benzininiais automobiliais, kurie pagaminti nuo 2001 metų ir dyzeliniais automobiliais, kurie pagaminti nuo 2004 metų.

Daugiau informacijos www.BDS.lt

Контакты продавца

UAB Baltic Diagnostic Service
+370 680 80002
+370 602 25225
Писать продавцу

Вильнюс, Литва
Oбъявления ID:
222949

Вопросы и комментарии